درباره استودیو 88

استودیو 88 بعنوان مجموعه ای قوی و خوشنام در زمینه تبلیغات و طراحی گرافیک در حال فعالیت می باشد که این موضوع در سوابق و تجارب مشتریان در همکاریشان با استودیو قابل مشاهده است.

نام

نام استودیو 88 از عدد ابجد حروف اول نام و نام خانوادگی مدیر و موسس مجموعه (محم) و همچنین سال شروع فعالیت در قالبی حرفه ای برگرفته شده است.

تاریخچه

همه چیز از یک تصمیم و انتخاب مهم در شهریور ماه 1388 آغاز شد، زمانی که محمد حسین منتظری پس از تحصیل در رشته گرافیک و چندین سال تجربه فعالیت در زمینه طراحی گرافیک، در محیطی کوچک مجموعه ای قوی و منسجم را برای ارائه خدمات با کیفیت در حوزه تبلیغات پایه گذاری کرد که فعالیت مجموعه تا حال حاضر ادامه دارد. خوشبختانه انجام پروژه های موفق، و همکاری مفید و رضایت بخش با مشتریان باعث شد، همکاری های جدید از طریق معرفی ما توسط همکاران و مشتریان قدیمی ما صورت گیرد.

رویکرد

ما ارائه خدمات با کیفیت و تولیدات خلاقانه در کنار شفافیت و مشتری مداری را رویکرد اصلی خود می دانیم و همیشه در تلاشیم بطور روز افزون به این مهم دست یابیم.
هدف ما این است که دستیابی مشتریان به اهداف بازاریابی و نیازهای تجاری آنان را، با دانش برند و خلاقیتی که در اختیار داریم آسان کنیم. ما با در نظر داشتن این موضوع، همکاری با مشتریان و شرکای خود را دنبال می کنیم.

حوزه فعالیت

بیشتر فعالیت استودیو 88 شامل خدمات حوزه تبلیغات، برندسازی، گرافیک، طراحی سایت، برنامه نویسی  می باشد.